Финансы

Відновлення після російських атак: Садовий розповів, скільки отримують львівʼяни за пошкоджене житло

“> Відновлення після російських атак: Садовий розповів, скільки отримують львівʼяни за пошкоджене житло

В кінці року відбулася атака на Львів і близько 20 багатоповерхових будинків були уражені. Андрій Садовий, львівський міський голова, в ефірі телемарафону "Єдині новини" розповів про надану допомогу постраждалим від російського терору.

"З того часу, як почалася російська агресія, ми одразу почали ініціативу і допомогли спочатку Гостомелю. Допомогли відбудувати 5-поверховий будинок, який був зруйнований. Потім на прохання Херсона ми допомагали технікою. Місту Купʼянськ допомагали технікою. Ми практично припинили всі роботи з благоустрою у Львові, щоб далі допомагати людям, які зазнали біди", – прокоментував Садовий.

Також він розповів про компенсації за зруйноване житло у Львові.

"В кінці року у нас була серйозна атака на Львів і близько 20 багатоповерхових будинків були уражені. Всі мешканці отримали компенсації. За вікно ми даємо 12 тисяч гривень, за двері – 8 тисяч гривень. Наша задача – відновити, дати життя і показувати приклад. 

В нас були випадки, коли влітку був знищений цілий житловий комплекс – чотири будинки. Ми даємо кошти, щоб повністю відновити помешкання навіть із технікою. Це десь більше мільйона – до двох мільйонів, в залежності від самого помешкання", – підкреслив мер.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може