Финансы

Воррен Баффетт викреслив фонд Гейтса з заповіту

“> Воррен Баффетт викреслив фонд Гейтса з заповіту

Виконавчий директор Berkshire Hathaway Воррен Баффетт повідомив, що після його смерті більша частина коштів буде спрямована ​до спеціально створеного фонду. В інтерв'ю The Wall Street Journal мільярдер виключив, що гроші відійдуть фонду Білла Гейтса, з яким він раніше співпрацював.

Фонд Гейтса не отримає жодних грошей після моєї смерті.

Опікунами фонду будуть діти мільярдера – Сьюзен, Говард та Пітер Баффетти. За словами Воррена Баффетта, вони повинні будуть одноголосно ухвалити рішення про подальше використання коштів.

Його (фонд – ред.) слід використовувати, щоб допомогти людям, яким не так пощастило, як нам. У світі 8 мільярдів людей… Є багато способів допомогти людям.

Читайте також Билл Гейтс оказался крупнейшим землевладельцем в США

За словами Баффета, він уже кілька разів переписував заповіт. Останнє рішення він ухвалив після того, як побачив, що діти подорослішали за ці роки.

Сьюзен Баффетт очолює Фонд Шервуда, який займається розвитком дошкільної освіти.

Говард Баффетт керує власним фондом, завданням якого є забезпечення продовольчої безпеки та пом'якшення наслідків воєнних конфліктів. Він неодноразово відвідував Україну після початку повномасштабної війни з росією.

Пітер Баффетт очолює фонд NoVo, який, серед іншого, займається підтримкою жінок у різних країнах.

Читайте також Білл Гейтс віддає майже всі свої статки на благодійність – заява

Інвестор-мільярдер Воррен Баффет з капіталом $133 млрд займає шосте місце у рейтингу найбагатших людей світу. 

Зараз обсяг вільних коштів у розпорядженні Berkshire Hathaway становить $189 млрд, а обсяг активів під управлінням – $347 млрд.

Найбільшим вкладенням Berkshire Hathaway залишається американська Apple, в якій інвесткомпанія утримує частку вартістю $300 млрд. У травні 2023 року стало відомо, що Баффет позбувся акцій тайванського виробника напівпровідників TSMC.

Фонду Білла Гейтса Воррен Баффет сумарно передав $43 млрд. Фонд займається підвищенням доступності медицини, боротьбою з бідністю, а також розширенням доступу до інформаційних технологій та освіти.

Раніше Воррен Баффетт офіційно представив свого наступника.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може