Финансы

Ввела прокуратуру в оману: столичній депутатці Семеновій закидають тиск на бізнес

“> Ввела прокуратуру в оману: столичній депутатці Семеновій закидають тиск на бізнес

Наразі у Києві, за адресою І. Франка, 26 підприємцями проводиться цілком легальна господарська діяльність з реконструкції 120-річного "будинку Замкова", що підтверджує наявність усіх необхідних дозвільних документів.

Конфлікт довкола столичної будівлі по вул. Франка, 26, відомої як "будинок Замкова", набув нових обертів. Депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова звернулась до прокуратури міста з метою ініціювання кримінального провадження щодо нібито "незаконної приватизації", надавши правоохоронцям завідомо неправдиві дані. Такі дії є черговим підтвердженням того, Семенова ймовірно працює в одній зв’язці з псевдоактивістом Дмитром Перовим.

Депутатка Київради Ксенія Семенова, яка минулого місяця відзначилась тим, що ввела депутатський корпус в оману, аби забезпечити псевдоактивістам можливість блокування законної діяльності підприємства за адресою Франка, 26, на цьому не зупинилася та звернулася до прокуратури. При цьому політикиня надала правоохоронцям завідомо неправдиві відомості стосовно будівлі й ситуації довкола забудови цієї території.

Ввела прокуратуру в оману: столичній депутатці Семеновій закидають тиск на бізнес

Відповідне звернення Семенової до Київської міської прокуратури та офіційну відповідь на нього опублікував на своїй сторінці у фейсбуці соратник та ймовірний поплічник депутатки Дмитро Перов. Останній позиціонує себе як пам’яткоохоронця, проте відомий низкою гучних скандалів та організацією несанкціонованих акцій протесту в центрі столиці під час дії режиму воєнного стану.

Такі дії столичної депутатки можуть бути черговим підтвердженням того, що Перов і Семенова працюють у "дуеті". І нинішня їхня сумісна діяльність насправді не має нічого спільного із захистом пам’яток, а є продовженням цілеспрямованої дискредитаційної кампанії, кінцевою метою якої є тиск на законний бізнес та надання правоохоронним органам і громадськості завідомо недостовірної інформації.

Ввела прокуратуру в оману: столичній депутатці Семеновій закидають тиск на бізнес

Адже усе перелічене у зверненні Семенової та дописі Перова, зокрема і їхні твердження про начебто незаконну приватизацію будівлі, не відповідає дійсності.

Зауважимо, наразі у Києві, за адресою І. Франка, 26 підприємцями проводиться цілком легальна господарська діяльність з реконструкції 120-річного "будинку Замкова", що підтверджує наявність усіх необхідних дозвільних документів. А відповідна експертиза, аналіз наявної документації та журналістське розслідування вкотре підтвердили: дії, спрямовані на ремонт будівлі, є законними.

Однак, схоже, ані Семенову, ані Перова висновки експертизи абсолютно не цікавлять. Адже вони продовжують і надалі свідомо вводити в оману громаду столиці.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може