Финансы

У Києві та низці областей ввели екстрені відключення світла

“> У Києві та низці областей ввели екстрені відключення світла

Увечері 15 травня у Києві та кількох областях України було запроваджено аварійні відключення електропостачання. Про це повідомив генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко у Facebook.

Надзвичайно важка ситуація в енергосистемі триває. Тому за вказівкою "Укренерго", застосовуються екстрені відключення, – повідомили у ДТЕК.

Наразі екстрені відключення світла ввели у Києві, Київській, Одеській, Дніпропетровській, Донецькій, Полтавській, Сумській, Львівській та Миколаївській областях.

Сьогоднішній досвід показує необхідність впровадження графіків. Тож "Укренерго" розрахувало та довело ОСР ліміти споживання на завтра з 00:00 до 9:00 та з 16:00 до 00:00, – написав Коваленко.

За його словами у разі перевищення цих лімітів будуть застосовуватися стабілізаційні відключення світла, тобто графіки.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може