Финансы

ЄС погодив заходи щодо конфіскації прибутку від активів рф

“> ЄС погодив заходи щодо конфіскації прибутку від активів рф

Керівництво Європейського союзу згодилося розробити заходи, що дозволять конфіскувати прибуток від заморожених російських активів для створення фонду допомоги Києву, а цей процес займе кілька місяців.

Про це повідомив спецпосланець Греції по Україні Спірос Лампрідіс у Парижі, повідомляє "Суспільне".

Ми збираємося це зробити [розробити заходи щодо конфіскації активів рф]. Я думаю, що це питання кількох місяців, — сказав він, додавши, що ці заходи дозволять отримати від 50 до 60 мільярдів євро, які згодом будуть передані Україні.

Лампрідіс також вважає, що вилучення прибутку з активів є більш обережним і безпечним кроком, ніж конфіскація самих активів, на яку настоюють США та Велика Британія. Реалізація пропозицій Вашингтона та Лондона, за його словами, може призвести до серйозного підриву довіри третіх країн і змусить їх утриматися від зберігання власних активів на Заході.

Читайте також: як Брюссель оцінює прогрес вступу України до ЄС: інтерв'ю Шарля Мішеля.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може