Финансы

Єврокомісія готова поступитися фермерам, щоб припинити протести

“> Єврокомісія готова поступитися фермерам, щоб припинити протести

Європейська Комісія готова внести значні зміни до законодавства для полегшення тиску на аграріїв і відповіді на вимоги протестів, які останнім часом охопили кілька країн.

Президентка Урсула фон дер Ляєн зазначає, що ці зміни стосуються скасування штрафів і обмежень, пов'язаних із боротьбою зі зміною клімату та регулюванням надання субсидій аграріям. Якщо країни-члени ЄС підтримають ці зміни, фермерам буде легше отримати допомогу, не обтяжуючись жорсткими регулятивними актами.

Також передбачається послаблення екологічних стандартів щодо сівозміни, захисту ґрунтового покриву і методів обробітку ґрунту. У той же час дрібних фермерів, які беруть активну участь у протестному русі, звільнять від певного контролю і штрафів.

Зустріч міністрів сільського господарства країн Євросоюзу для обговорення цих змін запланована на 26 березня у Брюсселі.

Нагадаємо, Єврокомісія схвалила виділення 500 млн євро для нарощування виробництва боєприпасів у рамках розвитку європейської оборонної індустрії. У заяві на сайті Єврокомісії наголошується, що ці кошти дозволять збільшити потужності європейської оборонної промисловості до 2 млн снарядів на рік до кінця 2025 року.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може