Финансы

Українським фермерам надаватимуть компенсацію за страховку врожаю

“> Українським фермерам надаватимуть компенсацію за страховку врожаю

Українські фермери зможуть отримати грошову компенсацію за страховку майбутнього врожаю. Нововведення запрацює вже наприкінці вересня. Про це повідомив голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

Ми залучаємо інвесторів, іноземних партнерів, різні організації для того, щоб програми підтримки аграріїв, навіть під час війни, збільшувалися. Цей партнерський симбіоз зараз вкрай необхідний. Адже така консолідація навколо України, дозволяє, зокрема, і нашому агросектору й надалі функціонувати як злагоджений механізм, – повідомив Гайду.

Голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики пояснив, що наразі сільські господарі витрачають власні кошти на страхування. Однак проєкт USAID "Реформування фінансового сектору" забезпечить грантове фінансування для оплати страхування майбутніх врожаїв.

Керівник проєкту Роберт Бонд наголосив, що сума гранту становить понад мільйон доларів, і за попередніми оцінками, програмою страхування майбутнього врожаю зможуть скористатися 220 малих сільськогосподарських виробників.

Ця програма передбачає страхування посівів і майбутніх врожаїв озимої пшениці та ріпаку на всій тривалості вирощування, включаючи період перезимівлі. 

В перелік ризиків страхування майбутнього врожаю внесені стандартні страхові ризики:

  • град,
  • заморозки,
  • посуха, 
  • вандалізм,
  • пожежа.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може