Финансы

Уряд схвалив законопроект про кешбек на українські товари

“> Уряд схвалив законопроект про кешбек на українські товари

Кабінет міністрів на засіданні 9 липня затвердив законопроект, який передбачає внесення змін до Податкового кодексу для запровадження програми кешбеку на придбання товарів українського виробництва. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук. 

Законопроект передбачає, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються доходи у вигляді коштів, отриманих в рамках реалізації експериментального проекту щодо надання державної грошової допомоги (кешбеку) покупцям товарів українського виробництва в рамках Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні" на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Наприкінці січня 2024 року президент Зеленський започаткував економічну платформу "Зроблено в Україні" для координації взаємодії державних органів з бізнесом.

Наприкінці травня міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що програму "Український кешбек" запустять у липні-серпні. У червні прогнозований час запуску програми перенесли на початок вересня.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може