Финансы

За чотири дні енергетики заживили оселі 52 тисяч родин, що були без світла, – ДТЕК

“> За чотири дні енергетики заживили оселі 52 тисяч родин, що були без світла, - ДТЕК

З 18 по 21 червня енергетики компанії ДТЕК відновили електропостачання у 64 населених пунктах на Донеччині та Дніпропетровщині.

Про це повідомляє ДТЕК.

Донеччина залишається зоною активних бойових дій. Попри це, за останні чотири дні енергетики, отримавши дозвіл від військових, змогли дістатися до пошкоджених мереж і відновити електропостачання для 26,4 тисячі домівок, які залишилися без світла через обстріли.

Крім обстрілів, на Донеччині додалася й негода: за останню добу енергетики відновили електропостачання для 16,4 тисяч родин, які залишилися без світла через штормовий вітер та зливу. Роботи з відновлення тривають, але їх сильно ускладнюють постійні обстріли.

Ворог продовжує атакувати і Дніпропетровщину. Тут з 18 по 21 червня енергетики повернули світло у 9,8 тисяч домівок.

У деяких населених пунктах поблизу зони бойових дій енергетики ДТЕК вже десятки разів повертали світло і продовжують це робити попри небезпеку та обстріли.

Нагадаємо, за перші п’ять місяців 2024 року енергетики ДТЕК відновили електропостачання понад 2,4 млн родин, які залишилися без світла через ворожі обстріли.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може