Финансы

Зеленський прокоментував підвищення стипендії українським студентам

“> Зеленський прокоментував підвищення стипендії українським студентам

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі студентами та викладачами Маріупольського державного університету, де висловив заяву щодо можливості підвищення стипендій в Україні.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті президента України, молодь висловила цікавість щодо ймовірності підвищення стипендій для студентів.

За словами глави держави, уряд України працює над цим завданням, розглядаються можливості для відповідного рішення.

Щодо стипендій – таке завдання в уряду є. Ми це обговорювали з Міністерством. Ми попрацюємо над тим, щоб збільшити наступного року обсяг стипендій, – сказав Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, студентам, які перебувають за кордоном, скасують стипендії. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" заявив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може