Финансы

“Зерновий коридор”: як повідомлення про мінування Чорного моря впливають на ціну страхування суден

“> "Зерновий коридор": як повідомлення про мінування Чорного моря впливають на ціну страхування суден

У четвер, 28 жовтня, в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Інтер" перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький розповів, як повідомлення про мінування Чорного моря впливають на ціну страхування суден. 

Ви праві, ринок страхування враховує всі ризики. Якщо їх імовірність зростає, то на жаль, і вартість страхування зростає.

"Самі повідомлення, в тому числі анонси, вони впливають, але не прямолінійно. На щастя, перш за все, завдяки злагодженим діям наших військових, взаємодії з міжнародними партнерами, ми наразі не маємо негативного прямого ефекту на безпосередньо судна, повʼязані з цими повідомленнями", – сказав він.

Надіємось, що і надалі так буде. Коли є повідомлення, але безпеки моменти витриманні й по факту судна і вантажі у безпеці, то страхування не буде зростати. Чинне страхування все одно завжди буде трішки дорожче ніж в інших довоєнних випадках, війна триває і це завжди буде впливати на ризиковість. 

По материалам: Подробности

Аватар

Богдан Молчанов

About Author

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Также стоит прочитать

Финансы

Світовий банк виділив Україні $232 млн на ремонт житла: хто отримає гроші

“> Світовий банк виділив Україні $232 млн допомоги на терміновий ремонт житла, пошкодженого внаслідок  російського вторгнення. Про це повідомила пресслужба
Финансы

Українські учні в польських школах можуть отримати шкільну стипендію та соціальну допомогу

Учні в польських навчальних закладах можуть подати заявку на соціальну допомогу, включаючи шкільну стипендію та матеріальну допомогу. Дізнайтеся, хто може